1. Va rugam sa ne contactati telefonic pentru a programa impreuna intalnirea la sediu gradinitei noastre.
Intalnirea va avea loc cu familia si copilul , cu managerul si educatoarele grupei.
Prezenta copilului este necesara si importanta.
2. Parintii/Tutorele vor completa , semna si trimite pe emailul gradinitei toate documentele care reprezinta DOSARUL PERSONAL AL COPILULUI alaturi de confirmarea platii, conform datelor contractuale.
Va rugam, de asemenea, ca in prima zi de frecventare a gradinitei sa aduceti DOSARUL PERSONAL AL COPILULUI in format letric si semnat pe fiecare pagina.